| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 340cm x 240cm x 40cm |
| Barcode | 5036740603121 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set of 3 Silver Plated Stackable Rings Pearl
Code: 339929
Gift Set of 3 Two Tone Stackable Rings Hearts
Code: 339930
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 330cm x 240cm x 40cm |
| Barcode | 5036740603138 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set of 3 Two Tone Stackable Rings Bees
Code: 339931
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 300cm x 240cm x 80cm |
| Barcode | 5036740603145 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Related Ranges
Recently Viewed Products
All That Bling Statement Silver Plated Bracelet (359378)
Te Amo Heart Duo Two Tone Earrings (344640)
Monochrome Teardrops Silver Plated Necklace (359076)
Te Amo Silver Plated Two Halves Modern Heart Bracelet (339853)
Modern Crystals Silver Plated Bangle Clear (339910)
Te Amo Silver Plated 3D Heart Necklace (344632)
Bamboo Sparkle Two Tone Circles Bracelet (359185)
Pearl Crossover Heart Silver Plated Earrings (359208)



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves