| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 140cm x 90cm |
| Barcode | 5036740618095 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Heart Duo Two Tone Necklace
Code: 344630
Te Amo Silver Plated 3D Heart Necklace
Code: 344632
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 70cm x 150cm x 180cm |
| Barcode | 5036740618118 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Silver Plated Pink Mother of Pearl Necklace
Code: 344635
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 30cm x 130cm x 120cm |
| Barcode | 5036740618149 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
Bamboo Sparkle Two Tone Circles Bracelet (359185)
Pearl Crossover Heart Silver Plated Earrings (359208)