| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 160cm x 120cm x 40cm |
| Barcode | 5036740601783 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Silver Plated Two Halves Modern Heart Bracelet
Code: 339853
Te Amo Two Tone Heart Bow Friendship Bracelet
Code: 339856
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.4cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740601813 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Heart Duo Two Tone Necklace
Code: 344630
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 140cm x 90cm |
| Barcode | 5036740618095 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Two Tone Cross With Heart Necklace (359670)
Twisted Bliss Silver Plated Triple Twist Necklace (359126)