| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3cm x 1.2cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740601745 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Two Tone Heart Bow Earrings
Code: 339849
Te Amo Silver Plated Entwined Hearts Bracelet
Code: 339852
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.7cm x 1.4cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740601776 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Silver Plated Two Halves Modern Heart Bracelet
Code: 339853
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 160cm x 120cm x 40cm |
| Barcode | 5036740601783 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace (359173)
Te Amo Silver Plated Pink Mother of Pearl Necklace (344635)
All That Bling Baguette Silver Plated Tennis Bracelet (339715)
Glam Rox Stylish Rectangle Silver Plated Necklace (349178)