| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.4cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740601813 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Two Tone Heart Bow Friendship Bracelet
Code: 339856
Te Amo Heart Duo Two Tone Necklace
Code: 344630
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 140cm x 90cm |
| Barcode | 5036740618095 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Silver Plated 3D Heart Necklace
Code: 344632
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 70cm x 150cm x 180cm |
| Barcode | 5036740618118 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Gift Set of 3 Two Tone Stackable Rings Bees (339931)
Ceramic Floral Pearl Drop Silver Plated Necklace (344547)
All That Bling Oppulent Teardrop Silver Plated Necklace (359375)
Glam Rox Elegant Flower Silver Plated Necklace (349181)
Pearl & Mother of Pearl Silver Plated Heart Necklace (359213)
Triple Knot Tassel Silver Plated Necklace (359023)
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection