| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 70cm x 150cm x 180cm |
| Barcode | 5036740618118 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Silver Plated 3D Heart Necklace
Code: 344632
Te Amo Silver Plated Pink Mother of Pearl Necklace
Code: 344635
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 30cm x 130cm x 120cm |
| Barcode | 5036740618149 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Te Amo Heart Duo Two Tone Earrings
Code: 344640
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 30cm x 90cm x 150cm |
| Barcode | 5036740618187 |
| Range | Equilibrium Te Amo Collection |
| Collection | Equilibrium Te Amo Collection |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection
All That Bling Baguette Silver Plated Tennis Bracelet (339715)
Glam Rox Stylish Rectangle Silver Plated Necklace (349178)