| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740588886 |
| Range | Equilibrium All That Bling Collection |
| Collection | Equilibrium All That Bling Collection |
All That Bling Rose Gold Plated Tennis Bracelet
Code: 334420
All That Bling Baguette Silver Plated Tennis Bracelet
Code: 339715
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 70cm x 30cm x 20cm |
| Barcode | 5036740603411 |
| Range | Equilibrium All That Bling Collection |
| Collection | Equilibrium All That Bling Collection |
All That Bling Glam & Glitz Silver Plated Bracelet
Code: 349390
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 80cm |
| Barcode | 5036740634606 |
| Range | Equilibrium All That Bling Collection |
| Collection | Equilibrium All That Bling Collection |

Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Glam Rox Stylish Rectangle Silver Plated Necklace (349178)