| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740575237 |
| Range | Equilibrium All That Bling Collection |
| Collection | Equilibrium All That Bling Collection |
All That Bling Silver Plated Tennis Bracelet
Code: 329365
All That Bling Gold Plated Tennis Bracelet
Code: 329366
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 8cm x 19cm |
| Barcode | 5036740575244 |
| Range | Equilibrium All That Bling Collection |
| Collection | Equilibrium All That Bling Collection |
All That Bling Rose Gold Plated Tennis Bracelet
Code: 334420
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 20cm |
| Barcode | 5036740588886 |
| Range | Equilibrium All That Bling Collection |
| Collection | Equilibrium All That Bling Collection |



Accessories Collection
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Men's Classic Boxed Mug Loco (LP99881)
High Definition Art Rockstar Kitty (353166)