| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 80cm |
| Barcode | 5036740634606 |
| Range | Equilibrium All That Bling Collection |
| Collection | Equilibrium All That Bling Collection |
All That Bling Glam & Glitz Silver Plated Bracelet
Code: 349390
All That Bling Glam & Glitz Rose Gold Plated Bracelet
Code: 349391
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 80cm |
| Barcode | 5036740634613 |
| Range | Equilibrium All That Bling Collection |
| Collection | Equilibrium All That Bling Collection |
All That Bling Two Tier Silver Plated Friendship Bracelet
Code: 349394
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 120cm x 90cm |
| Barcode | 5036740634644 |
| Range | Equilibrium All That Bling Collection |
| Collection | Equilibrium All That Bling Collection |
Crystal Healing CDUs
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
All That Bling Glam & Glitz Silver Plated Bracelet (349390)