| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 330cm x 240cm x 40cm |
| Barcode | 5036740603138 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set of 3 Two Tone Stackable Rings Hearts
Code: 339930
Gift Set of 3 Two Tone Stackable Rings Bees
Code: 339931
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 300cm x 240cm x 80cm |
| Barcode | 5036740603145 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set Silver Plated Glam Heart Necklace & Earrings
Code: 349525
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1.3cm x 0.9cm |
| Barcode | 5036740635443 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |


Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Ceramic Floral Pearl Drop Silver Plated Necklace (344547)
All That Bling Oppulent Teardrop Silver Plated Necklace (359375)
Glam Rox Elegant Flower Silver Plated Necklace (349181)
Pearl & Mother of Pearl Silver Plated Heart Necklace (359213)
Triple Knot Tassel Silver Plated Necklace (359023)