| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 1.5cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663675 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Pearl Butterfly Sparkle Silver Plated Earrings
Code: 359211
Pearl & Mother of Pearl Silver Plated Heart Necklace
Code: 359213
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.3cm x 1.3cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663682 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Pearl & Mother of Pearl Silver Plated Heart Bracelet
Code: 359214
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.3cm x 1.3cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663699 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Triple Knot Tassel Silver Plated Necklace (359023)