| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2cm x 1.5cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663613 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Pearl Bow Silver Plated Bracelet
Code: 359202
Sparkle Heart Freshwater Pearl Silver Plated Necklace
Code: 359204
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.6cm x 1.3cm x 0.9cm |
| Barcode | 5036740663620 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Sparkle Heart Freshwater Pearl Silver Plated Earrings
Code: 359205
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 1.1cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663637 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Two Tone Cross With Heart Necklace (359670)
Twisted Bliss Silver Plated Triple Twist Necklace (359126)