| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.3cm x 1.3cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663699 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Pearl & Mother of Pearl Silver Plated Heart Bracelet
Code: 359214
Freshwater Pearl Three Tone Silver Plated Necklace
Code: 359216
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.8cm x 0.6cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663705 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Freshwater Pearl Three Tone Silver Plated Friendship Bracelet
Code: 359217
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.8cm x 0.6cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663712 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Contemporary Twist Silver Plated Bangle (359465)