| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.6cm x 1.3cm x 0.9cm |
| Barcode | 5036740663620 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Sparkle Heart Freshwater Pearl Silver Plated Necklace
Code: 359204
Sparkle Heart Freshwater Pearl Silver Plated Earrings
Code: 359205
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 1.1cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663637 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Pearl Crossover Heart Silver Plated Necklace
Code: 359207
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.3cm x 0.8cm |
| Barcode | 5036740663644 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Hammered Heart Silver Plated Tassel Bracelet (359015)
Contemporary Long Circle Twist Silver Plated Necklace (354348)