| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 100cm x 70cm x 40cm |
| Barcode | 5036740648726 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Contemporary Long Modern Kisses Silver Plated Necklace
Code: 354345
Contemporary Long Circle Twist Silver Plated Necklace
Code: 354348
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1.9cm x 0.9cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740648740 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Contemporary Long Textured Silver Plated Necklace
Code: 354351
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 2.2cm x 0.8cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740648764 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection