| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 89cm x 1cm |
| Barcode | 5036740587810 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Contemporary Long Silver Plated Eternity Necklace
Code: 334211
Contemporary Long Triple Link Necklace
Code: 334213
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 87cm x 1cm |
| Barcode | 5036740587834 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Contemporary Silver Plated Triple Link Bracelet
Code: 334218
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 7cm x 17cm |
| Barcode | 5036740587872 |
| Range | Equilibrium Fashion Bracelets |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |



Accessories Collection
Bridgewater Pen Company
Cosmos Lamps
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Bamboo Sparkle Ring Silver Plated Earrings (359177)