| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 4.4cm x 4.4cm |
| Barcode | 5036740634262 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Contemporary Long Two Tone Necklace Star
Code: 349328
Contemporary Long Modern Kisses Silver Plated Necklace
Code: 354345
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 100cm x 70cm x 40cm |
| Barcode | 5036740648726 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Contemporary Long Circle Twist Silver Plated Necklace
Code: 354348
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 1.9cm x 0.9cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740648740 |
| Range | Equilibrium Contemporary Long Necklaces |
| Collection | Equilibrium Contemporary Long Necklace |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Bracelet (359134)
Ceramic Floral Double Silver Plated Necklace (344548)
Ceramic Floral Contemparary Silver Plated Necklace (344549)
Bamboo Glam Silver Plated Earrings (359180)
Two Tone Cross With Heart Necklace (359670)
Twisted Bliss Silver Plated Triple Twist Necklace (359126)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection