| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.2cm x 1.1cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663651 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Pearl Crossover Heart Silver Plated Earrings
Code: 359208
Pearl Butterfly Sparkle Silver Plated Necklace
Code: 359210
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.3cm x 1.5cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663668 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Pearl Butterfly Sparkle Silver Plated Earrings
Code: 359211
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 1.5cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663675 |
| Range | Equilibrium Pearl Collection |
| Collection | Equilibrium Pearl Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Glam Rox Modern Silver Plated Bangle (349189)
Bamboo Glam Silver Plated Necklace (359179)