| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.8cm x 0.7cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740666355 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set of 3 Silver Plated Rings Stars
Code: 359501
Gift Set Silver Plated Kissing Heart Necklace & Earrings
Code: 319681
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 45cm x 1cm |
| Barcode | 5036740552153 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Gift Set Two Tone 3 Hearts Necklace & Earrings
Code: 319683
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 45cm x 1cm |
| Barcode | 5036740552177 |
| Range | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
| Collection | Equilibrium Jewellery Gift Sets |
Equilibrium 18th & 21st Birthdays
Equilibrium Accessories
Equilibrium All That Sparkles
Equilibrium Baby & Christening
Equilibrium Bags & Purses
Equilibrium Bamboo Collection
Equilibrium Bamboo Socks
Equilibrium Captured With Love Collection
Equilibrium Chakra Tree Collection
Equilibrium Christmas Collection
Equilibrium Daisy Chain Collection
Equilibrium Fashion Earrings
Equilibrium Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Jewellery Boxes & Rolls
Equilibrium Juicy Gems Collection
Equilibrium Mens Hats, Scarves & Gloves
Equilibrium Mens Jewellery
Equilibrium Mens Wallets & Bags
Equilibrium Message in a Bottle
Equilibrium Monochrome Collection