| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.9cm x 0.9cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740662838 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Monochrome Contemporary Square Silver Plated Earrings
Code: 359074
Monochrome Teardrops Silver Plated Necklace
Code: 359076
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 1.4cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740662845 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Monochrome Teardrops Silver Plated Earrings
Code: 359077
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2cm x 1.2cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740662852 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Te Amo Silver Plated Two Halves Modern Heart Bracelet (339853)
Modern Crystals Silver Plated Bangle Clear (339910)
Te Amo Silver Plated 3D Heart Necklace (344632)
Bamboo Sparkle Two Tone Circles Bracelet (359185)
Pearl Crossover Heart Silver Plated Earrings (359208)