| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.4cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740662807 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Monochrome Irregular Hearts Silver Plated Earrings
Code: 359070
Monochrome Irregular Hearts Silver Plated Bracelet
Code: 359071
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.4cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740662814 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Monochrome Contemporary Square Silver Plated Necklace
Code: 359073
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.1cm x 1.1cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740662821 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws