| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.9cm x 2.3cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740662777 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Monochrome Circle of Hearts Silver Plated Necklace
Code: 359066
Monochrome Circle of Hearts Silver Plated Earrings
Code: 359067
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.3cm x 1.8cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740662784 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Monochrome Irregular Hearts Silver Plated Necklace
Code: 359069
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9cm x 1.7cm x 0.6cm |
| Barcode | 5036740662791 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Ceramic Floral Double Silver Plated Necklace (344548)
Ceramic Floral Contemparary Silver Plated Necklace (344549)
Bamboo Glam Silver Plated Earrings (359180)
Two Tone Cross With Heart Necklace (359670)
Twisted Bliss Silver Plated Triple Twist Necklace (359126)