| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 0.7cm x 0.7cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740662760 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Monochrome Baguette Square Silver Plated Earrings
Code: 359064
Monochrome Circle of Hearts Silver Plated Necklace
Code: 359066
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.9cm x 2.3cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740662777 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Monochrome Circle of Hearts Silver Plated Earrings
Code: 359067
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.3cm x 1.8cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740662784 |
| Range | Equilibrium Monochrome Collection |
| Collection | Equilibrium Monochrome Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Twisted Bliss Silver Plated Intricate Necklace (359123)
Bamboo Moving Crystal Silver Plated Necklace (359170)