| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663156 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Necklace
Code: 359132
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Earrings
Code: 359133
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.2cm x 1.2cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740663163 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Bracelet
Code: 359134
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663170 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace (359173)
Te Amo Silver Plated Pink Mother of Pearl Necklace (344635)
All That Bling Baguette Silver Plated Tennis Bracelet (339715)
Glam Rox Stylish Rectangle Silver Plated Necklace (349178)