| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.1cm x 1.1cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663118 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Triple Twist Necklace
Code: 359126
Twisted Bliss Silver Plated Triple Twist Earrings
Code: 359127
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.1cm x 1.1cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663125 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Geometric Twist Necklace
Code: 359129
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 1.7cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663132 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Ceramic Floral Pearl Silver Plated Huggies (344557)
Glam Rox Gold Plated Tennis Bracelet (349186)