| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.7cm x 0.8cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740663095 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Intricate Necklace
Code: 359123
Twisted Bliss Silver Plated Intricate Earrings
Code: 359124
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.3cm x 0.7cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663101 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Triple Twist Necklace
Code: 359126
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 3.1cm x 1.1cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663118 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Monochrome Contemporary Square Silver Plated Necklace (359073)
Monochrome Contemporary Square Silver Plated Earrings (359074)
Monochrome Baguette Square Silver Plated Necklace (359063)
Sparkle Heart Freshwater Pearl Silver Plated Earrings (359205)
Hammered Heart Silver Plated Tassel Bracelet (359015)
Contemporary Long Circle Twist Silver Plated Necklace (354348)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection