| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.1cm x 0.9cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663453 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Glam Silver Plated Earrings
Code: 359180
Bamboo Glam Silver Plated Friendship Bracelet
Code: 359181
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.2cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740663460 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Sparkle Two Tone Circles Necklace
Code: 359183
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 5cm x 1.6cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740663477 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Village Pottery Garden Round House Tealight (340282)
Nordic Lights Candle Shade Cutout Star (K62867)
Tree of Life Cross Body Bag Cream (299741)
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace (359173)
Scallop Cuff Boxed Gloves (349965)
Floral Meadow Tote Bag (324846)
Village Pottery Tall Dark Grey House Tealight (200611)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws