| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 2.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663415 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Silver Plated Large Heart Earrings
Code: 359174
Bamboo Sparkle Ring Silver Plated Necklace
Code: 359176
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 0.8cm x 1.2cm |
| Barcode | 5036740663422 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Sparkle Ring Silver Plated Earrings
Code: 359177
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 0.8cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663439 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Glam Sparkle Silver Plated Bangle Clear (349520)