| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 6.2 x 7.2 x 0.8cm |
| Barcode | 5036740679171 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Gold Plated Bangle Dusky Pink
Code: 364422
Bamboo Moving Crystal Silver Plated Necklace
Code: 359170
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2cm x 1.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663385 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Moving Crystal Silver Plated Earrings
Code: 359171
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2cm x 1.3cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663392 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection