| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.7cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663408 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace
Code: 359173
Bamboo Silver Plated Large Heart Earrings
Code: 359174
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 2.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663415 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Sparkle Ring Silver Plated Necklace
Code: 359176
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 0.8cm x 1.2cm |
| Barcode | 5036740663422 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Pearl Bow Silver Plated Bracelet (359202)
Bamboo Moving Crystal Silver Plated Earrings (359171)
Contemporary Long Silver Plated Rings Necklace (339548)
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Earrings (359133)
Bamboo Silver Plated Hearts Necklace (359173)
Te Amo Silver Plated Pink Mother of Pearl Necklace (344635)
All That Bling Baguette Silver Plated Tennis Bracelet (339715)
Glam Rox Stylish Rectangle Silver Plated Necklace (349178)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection