| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 0.8cm x 1.2cm |
| Barcode | 5036740663422 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Sparkle Ring Silver Plated Necklace
Code: 359176
Bamboo Sparkle Ring Silver Plated Earrings
Code: 359177
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 0.8cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663439 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Bamboo Glam Silver Plated Necklace
Code: 359179
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.2cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663446 |
| Range | Equilibrium Bamboo Collection |
| Collection | Equilibrium Bamboo Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection