| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 0.9cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647453 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Sparkle Heart Silver Plated Necklace
Code: 354600
Luxe Tag Sparkle Heart Silver Plated Bracelet
Code: 354601
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 0.9cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647460 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Sparkle Heart Silver Plated Earrings
Code: 354602
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9cm x 0.6cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647477 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Mixed Metal Two Halves Heart Earrings (349255)
Pure Elegance Double Twist Silver Plated Necklace (349332)
Luxe Tag Floral Silver Plated Necklace (354614)
Eternal Bow Sparkle Bow Silver Plated Necklace (349140)
Back To Nature Two Tone Mushroom Necklace (349375)
Back To Nature Leaves Teardrop Silver Plated Necklace (349377)
Indulge Blending Sponge (356200)
Eternal Bow Sparkle Bow Silver Plated Stud Earrings (349160)
Eternal Bow Circle Bow Silver Plated Necklace (349144)
Pure Elegance Silver Plated Solitaire Necklace (329226)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Necklace (354607)
Pure Elegance Chic Silver Plated Stud Earrings (329257)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Earrings (354608)
Sparkle Ring Silver Plated Earrings (344721)
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Earrings (354605)
Indulge Quick Dry Hair Turban (361991)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws