| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.2cm x 1.2cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647552 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Floral Silver Plated Necklace
Code: 354614
Luxe Tag Floral Silver Plated Earrings
Code: 354615
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.7cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647569 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Glam Silver Plated Heart Necklace
Code: 354617
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.7cm x 1.5cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647576 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Indulge Detangle Shower Comb (356207)
Pure Elegance Double Twist Silver Plated Necklace (349332)
Luxe Tag Floral Silver Plated Necklace (354614)
Eternal Bow Sparkle Bow Silver Plated Necklace (349140)
Back To Nature Two Tone Mushroom Necklace (349375)
Back To Nature Leaves Teardrop Silver Plated Necklace (349377)
Indulge Blending Sponge (356200)
Eternal Bow Sparkle Bow Silver Plated Stud Earrings (349160)
Eternal Bow Circle Bow Silver Plated Necklace (349144)
Pure Elegance Silver Plated Solitaire Necklace (329226)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Necklace (354607)
Pure Elegance Chic Silver Plated Stud Earrings (329257)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Earrings (354608)
Sparkle Ring Silver Plated Earrings (344721)
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Earrings (354605)
Indulge Quick Dry Hair Turban (361991)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection