| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 0.9cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647460 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Sparkle Heart Silver Plated Bracelet
Code: 354601
Luxe Tag Sparkle Heart Silver Plated Earrings
Code: 354602
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.9cm x 0.6cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647477 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Necklace
Code: 354604
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 0.9cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647484 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Aquamarine Bulldog Print 30x30cm (AQM027)
Moving Crystal Silver Plated Square Necklace (344711)
Pure Elegance Chic Silver Plated Stud Earrings (329257)
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Earrings (354608)
Sparkle Ring Silver Plated Earrings (344721)
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Earrings (354605)
Indulge Quick Dry Hair Turban (361991)
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection