| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 0.9cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647484 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Necklace
Code: 354604
Luxe Tag Graduated Purple Silver Plated Earrings
Code: 354605
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.4cm x 0.9cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647491 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Luxe Tag Graduated Oval Gold Plated Necklace
Code: 354607
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 0.9cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740647507 |
| Range | Equilibrium Luxe Tag Collection |
| Collection | Equilibrium Luxe Tag |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Indulge Quick Dry Hair Turban (361991)