| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2 x 0.7 x 0.5cm |
| Barcode | 5036740678785 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Ribbon Circle Silver Plated Earrings
Code: 364412
Twisted Bliss Silver Plated Circle Necklace
Code: 359120
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.6cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663071 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Circle Hoops Earrings
Code: 359121
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 0.3cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663088 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Infinity Sparkle Silver Plated Bangle (349515)