| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.8cm x 1.3cm x 0.2cm |
| Barcode | 5036740663149 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Geometric Twist Earrings
Code: 359130
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Necklace
Code: 359132
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.6cm x 1.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663156 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Earrings
Code: 359133
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.2cm x 1.2cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740663163 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection