| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.2cm x 1.2cm x 0.4cm |
| Barcode | 5036740663163 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Earrings
Code: 359133
Twisted Bliss Silver Plated Glam Heart Bracelet
Code: 359134
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 1.5cm x 1.5cm x 0.5cm |
| Barcode | 5036740663170 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Twisted Bliss Silver Plated Entwinded Hearts Necklace
Code: 359136
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.5cm x 1.5cm x 0.3cm |
| Barcode | 5036740663187 |
| Range | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
| Collection | Equilibrium Twisted Bliss Collection |
Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Ceramic Floral Double Silver Plated Necklace (344548)
Ceramic Floral Contemparary Silver Plated Necklace (344549)
Bamboo Glam Silver Plated Earrings (359180)
Two Tone Cross With Heart Necklace (359670)
Twisted Bliss Silver Plated Triple Twist Necklace (359126)