| Assortment (Variations) | 4 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 8 |
| Dimensions | 9.3cm x 12.8cm x 8.9cm |
| Barcode | 5010792542362 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Jolly Snowman Mug
Code: LP54236
Macneil Snowman Can Mug
Code: LP54336
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 10.8cm x 7.6cm |
| Barcode | 5010792543369 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Shaped Mug
Code: LP54337
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.3cm x 12.8cm x 8.9cm |
| Barcode | 5010792543376 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Desire Aroma Rib Glass Diffuser Pomegranate 2L (LP75539)
Desire Aroma Rib Glass Diffuser Pomegranate 1L (LP74611)
Macneil Santa Coasters Set of 4 (LP54303)
All That Bling Gold Plated Tennis Bracelet (329366)
Men's Classic Boxed Mug Loco (LP99881)
High Definition Art Rockstar Kitty (353166)