| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 29cmx21cm |
| Barcode | 5010792543437 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Placemats Set of 4
Code: LP54343
Macneil Snowman Small Tray
Code: LP54344
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.7cm x 23.5cm x 15.7cm |
| Barcode | 5010792543444 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Medium Tray
Code: LP54345
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 4.5cm x 40cm x 20.3cm |
| Barcode | 5010792543451 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Flower Gin Glass Sunflowers Pinks (LP46707)
Plain Square Diffuser Neroli Set of 3 (LP66021)
Flower Gin Glass Purple Dragonflies (LP74516)
Raindrops Hang Droplet Silver Plated Earrings (354552)
Macneil Santa Mug Gift Box Set of 2 (LP54297)
Raindrops Sparkle Silver Plated Friendship Bracelet (354557)
Art In Glass Handmade Dog (351306)



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs