| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 12cm x 8.2cm |
| Barcode | 5010792543390 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Mug & Coaster
Code: LP54339
Macneil Snowman Mug Gift Box Set of 4
Code: LP54341
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 12cm x 8.2cm |
| Barcode | 5010792543413 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Placemats Set of 4
Code: LP54343
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 40cm x 2,900cm x 2,150cm |
| Barcode | 5010792543437 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Macneil Snowman Mug & Coaster (LP54339)
Macneil Jolly Snowman Mug (LP54236)
Macneil Snowman Small Tray (LP54344)