| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 10cm x 10.8cm x 7.6cm |
| Barcode | 5010792543369 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Can Mug
Code: LP54336
Macneil Snowman Shaped Mug
Code: LP54337
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.3cm x 12.8cm x 8.9cm |
| Barcode | 5010792543376 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Breakfast Mug
Code: LP54338
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9.5cm x 13.4cm x 10.2cm |
| Barcode | 5010792543383 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs
Macneil Snowman Mug Gift Box Set of 4 (LP54341)
Macneil Snowman Mug & Coaster (LP54339)
Macneil Jolly Snowman Mug (LP54236)
Macneil Snowman Small Tray (LP54344)