| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 9cm x 12cm x 8.2cm |
| Barcode | 5010792543413 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Mug Gift Box Set of 4
Code: LP54341
Macneil Snowman Placemats Set of 4
Code: LP54343
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 29cmx21cm |
| Barcode | 5010792543437 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Small Tray
Code: LP54344
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.7cm x 23.5cm x 15.7cm |
| Barcode | 5010792543444 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Clemency Bunn Animal Glasses Case (LP60676)
Xmas Highland Cow Family (LP55907)
Xmas Letterbox For Santa (LP54014)
William Morris Compact New (LP75806)
Gus Fink Boogily Heads Fully Loaded Bobble Buddy CDU (GFBBCDU)
Village Pottery Garden House Light Grey Tealight (340287)