| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 2.7cm x 23.5cm x 15.7cm |
| Barcode | 5010792543444 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Small Tray
Code: LP54344
Macneil Snowman Medium Tray
Code: LP54345
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 4.5cm x 40cm x 20.3cm |
| Barcode | 5010792543451 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Teabag Tidy
Code: LP54347
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2cm x 13cm x 10cm |
| Barcode | 5010792543475 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Diamond Cut LEDs