| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 12 |
| Dimensions | 2cm x 13cm x 10cm |
| Barcode | 5010792543475 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Teabag Tidy
Code: LP54347
Macneil Snowman Spoon Rest
Code: LP54348
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 6 |
| Dimensions | 2.5cm x 23.5cm x 9.2cm |
| Barcode | 5010792543482 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |
Macneil Snowman Laptray
Code: LP54349
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 6cm x 44cm x 34cm |
| Barcode | 5010792543499 |
| Range | Christmas Tableware Collections |
| Collection | Macneil Snowman Collection |



Accessories Collection
Aquamarine Collection
Art In Glass
Azure Butterfly
Bath & Body Collection
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Stripes
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Dad's Army
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Macneil Snowman Breakfast Mug (LP54338)
Clemency Bunn Animal Compact Mirror (LP60673)
Celebration Frame Mr & Mrs 4x6 (340155)
Village Pottery Garden Round House Tealight (340282)
Celebration Heart Plaque 25th Anniversary (335661)
Wedding Mr & Mrs Heart Keepsake (359666)