| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 10.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740543366 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Heart House Tealight Teal
Code: 310750
Village Pottery Heart House Tealight Pink
Code: 310751
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 10.5cm x 7.5cm |
| Barcode | 5036740543373 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Heart House Tealight Blue
Code: 310752
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 18cm x 12.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740543380 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
7 Day Pill Box Monday To Friday (330362)
Village Pottery Campervan Money Box Blue (295102)
Village Pottery Pink Beach House Tealight (320002)