| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 16cm x 16cm x 9.5cm |
| Barcode | 5036740643233 |
| Range | Village Pottery Christmas |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Xmas Elf Boot House Tealight
Code: 350212
Village Pottery Two Heart Houses Tealight
Code: 340270
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 15cm x 13.5cm x 8cm |
| Barcode | 5036740618910 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |
Village Pottery Croft House Cream Tealight
Code: 340275
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 11.5cm x 11.5cm x 6.5cm |
| Barcode | 5036740618927 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Shops & Pubs |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection
Village Pottery Garden Round House Tealight (340282)
Celebration Heart Plaque 25th Anniversary (335661)
Wedding Mr & Mrs Heart Keepsake (359666)