| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 18cm x 12.5cm x 8.5cm |
| Barcode | 5036740543380 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Heart House Tealight Blue
Code: 310752
Village Pottery Heart House Tealight Red
Code: 310753
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 18cm x 12cm x 9cm |
| Barcode | 5036740543397 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |
Village Pottery Heart House Bright Blue Tealight
Code: 310754
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 18cm x 12cm x 9cm |
| Barcode | 5036740545490 |
| Range | Village Pottery |
| Collection | Village Pottery Houses |



Accessories Collection
Art In Glass
Artychoke Ceramics
Azure Butterfly
Bistro Boards
Bridgewater Pen Company
Bright Blooms
Celebration Birthday Frames
Cheery Crochet Collection
Cosmos Lamps
Crackle Tealights & LEDs
Crochet Blooms
Crystal Bloom Collection
Crystal Gem Trees
Crystal Healing CDUs
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Diamond Cut LEDs
Dinky Jigsaws
Dudes Collection