| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 26cm x 13.5cm x 13.5cm |
| Barcode | 5010792539072 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED House Light Robin & Snowman Small
Code: LP53907
LED House Light Gingerbread Large
Code: LP53908
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 26cm x 13.5cm x 13.5cm |
| Barcode | 5010792539089 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED House Light Robin & Snowman Large
Code: LP53911
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 2 |
| Dimensions | 26cm x 13.5cm x 13.5cm |
| Barcode | 5010792353111 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
Related Ranges
Recently Viewed Products
LED House Light Xmas Eve Small (LP53914)
LED House Light Robin & Snowman Large (LP53911)
Skandi Sloped Roof LED House (342364)
Skandi Port Hole LED House Medium (342365)
Xmas Woods Clip On Mushroom Spots (341701)
Duck Silver Plated First Curl Box (353351)
Duck Silver Plated First Tooth Box (353350)
Xmas Woods Hanging Mushroom Spots (341712)
Xmas Woods Hanging Mushroom Velvet Tall (341713)
Xmas Forest House Double Large LED (341583)



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Minibricks Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection
Urban Art Collection