| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 4 |
| Dimensions | 16.5cm x 14cm x 5cm |
| Barcode | 5010792539034 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
Rudolph LED Lamp
Code: LP53903
LED House Light Xmas Eve Santa Small
Code: LP53905
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 21cm x 11cm x 11cm |
| Barcode | 5010792539058 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
LED House Light Winter Santa Small
Code: LP53906
| Assortment (Variations) | 1 |
|---|---|
| Minimum Item Order | 3 |
| Dimensions | 21cm x 11cm x 11cm |
| Barcode | 5010792539065 |
| Range | Christmas Lights & LEDs |
| Collection | Xmas LED |
Related Ranges
Recently Viewed Products
Silver Arch Frame Christening (361940)
Skandi Port Hole LED House Medium (342365)
Xmas Woods Clip On Mushroom Spots (341701)
Duck Silver Plated First Curl Box (353351)
Duck Silver Plated First Tooth Box (353350)
Xmas Woods Hanging Mushroom Spots (341712)
Xmas Woods Hanging Mushroom Velvet Tall (341713)
Xmas Forest House Double Large LED (341583)



Accessories Collection
Bath & Body Collection
Bright Stripes
Chefs Herb Garden
Cosmos Lamps
Desire Aroma Diffusers & Candles
Desire Aroma Lamps
Desire Pamper Sets
Dream Big Collection
Gold Edition
Halloween Collection
Hearts Design Madelaine
Jennifer Rose Lemons
LED Lamps
Minibricks Collection
Reactive Glaze Collection
Room Sprays
Rose Garden
Sandy Beach Collection
Urban Art Collection